Zakład produkcyjny

Rodeo Dariusz Rewers
Sikorek 1
72-123 Kliniska Wielkie
k. Szczecin / Goleniów
NIP 851 162 00 21

Damian Rewers

tel. +48 605 941 831
[email protected]

Pn – Pt, 8:00 – 18:00

Dariusz Rewers

tel. +48 668 646 566
[email protected]

Pn – Pt, 8:00 – 18:00

O FIRMIE

Jesteśmy firmą produkującą materiały dla budownictwa w zakresie systemów elewacyjnych budynków. Zajmujemy się wdrażaniem nowych technologii, proponując Państwu alternatywne materiały wykończeniowe. Oferowane przez nas produkty charakteryzują się najwyższą jakością wykonania, dopracowanym wyglądem oraz prostą i szybką technologią montażu. Posiadamy ponad 15 letnie doświadczenie w dziedzinach elewacji, tynków, czy ociepleń ścian budynków. Jako producent od przeszło 10 lat staramy się opracowywać i wdrażać na rynek nowe rozwiązania technologiczne takie jak np. imitacja drewna na elewację, której to jesteśmy pierwszym wytwórcą w Polsce.

Wśród naszych produktów znajdziecie Państwo m.in. drewnopodobne listwy elewacyjne, stanowiące świetną alternatywę dla tradycyjnego drewna. Elewacja drewniana to interesujący pomysł na wykończenie ścian budynku, który coraz częściej wykorzystywany jest w projektach budowlanych. Niejednokrotnie charakterystyka drewna sprawia, że realizacja koncepcji jest skomplikowana lub nieopłacalna. Listwa elewacyjna pozwala na uzyskanie efektu prawdziwego drewna na elewacji w stylu nowoczesnym lub szkieletowym (mur pruski).

Nasza oferta skierowana jest do deweloperów, jak i indywidualnych wykonawców. Świadczymy usługi na terenie całego kraju, wysyłając zamówienia kurierem lub firmą spedycyjną. W niektórych przypadkach istnieje możliwość realizacji transportu wraz ze szkoleniem ekipy wykonawczej na miejscu budowy. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do kontaktu – z chęcią udzielimy odpowiedzi na Państwa pytania!